Kupując u nas zdobywasz
punkty, które możesz
wymienić na konkretny
towar z naszego sklepu.
- Szczegóły wkrótce.

Ogrzewacz kieszonkowy ZIPPO benzynowy

34
Dostawa od 8 do 15 dni
140,00 zł / szt.
Oryginalny kieszonkowy ogrzewacz benzynowy ZIPPO Hand Warmer - produkt opracowany na potrzeby wojska. W zestawie: ogrzewacz, futerał z materiału, pojemnik do nalewania benzyny, instrukcja obsługi.
Czas pracy ogrzewacza do 12 godzin w zależności od ilości wlanej benzyny ekstrakcyjnej Zippo oraz warunków zewnętrznych (temperatury otoczenia). Wydajność cieplna do 70°C (stopni Celsjusza). Przedmiot niesamowicie skuteczna, bezpieczna i bardzo wygodna - ogrzewacz kieszonkowy do rąk, na paliwo płynne - benzynę ekstrakcyjną - Zippo. Urządzenie opracowane na potrzeby żołnierzy - wojska. Ogrzewacz, którym ogrzejesz się bezpiecznie w każdych warunkach! Można używać go w pomieszczeniach zamkniętych i na dworze, lesie, w podróży, w czasie pracy, podczas pieszej wędrówki, na zawodach strzeleckich, w lesie podczas polowania, czy też na rybach lub podczas obserwacji gwiezdnego nieba nocą! Ogrzewacz można bezpiecznie przetrzymywać w kieszeniach odzieży. 
Produkt posiada dwuletnią gwarancję, którą nie jest objęty palnik. Szczegółowy opis działania ogrzewacza i zasad użytkowania opisany jest w dołączanej do produktu instrukcji w języku polskim. Aby nie uszkodzić elementu grzewczego - palnika nie należy go rozbierać. Każdy ogrzewacz przed wysyłką do nabywcy jest sprawdzany - testowany przez 12 godzin. Autentyczność ogrzewacza potwierdza wytłoczony na jego odbudowie napis "Zippo". Gwarancja traci ważność w przypadku wykorzystywania produktów firmy Zippo niezgodnie z ich przeznaczeniem. Nie obejmuje również naturalnego zużycia tych produktów lub ich elementów.
Ogrzewacz wydziela ciepło wystarczające do rozgrzania dłoni, wnętrza kombinezonu a nawet osuszyć rękawice lub buty.
Dzięki zastosowaniu technologii katalitycznego spalania ogrzewacz jest bezpieczny i bezzapachowy. Wlewając do ogrzewacza odpowiednią ilość paliwa możemy regulować czas jego działania. Jego niewielkie rozmiary oraz waga umożliwiają bezproblemowe noszenie go zawieszonego na szyi lub w kieszeni koszuli, spodni, czy kurtki.
Ogrzewacz wydziela ciepło wystarczające do rozgrzania dłoni, wnętrza kombinezonu a nawet osuszyć rękawice lub buty.
Dzięki zastosowaniu technologii katalitycznego spalania ogrzewacz jest bezpieczny i bezzapachowy. Wlewając do ogrzewacza odpowiednią ilość paliwa możemy regulować czas jego działania. Jego niewielkie rozmiary oraz waga umożliwiają bezproblemowe noszenie go zawieszonego na szyi lub w kieszeni koszuli, spodni, czy kurtki.
Zalecane jest umieszczenie źródła ciepła na splocie słonecznym, gdzie znajdują się zakończenia nerwowe powodujące, że odnosi się wrażenie, iż ciepło rozchodzi się po całym ciele. Dodatkowo, umieszczenie ogrzewacza na wysokości serca powoduje ogrzanie krwi i w konsekwencji zmniejszenie jej gęstości, co z kolei umożliwia rozprowadzenie jej w całym układzie krwionośnym.
W zestawie znajduje się flauszowa, ściągana sznureczkiem saszetka, umożliwiająca bezpieczne noszenie ogrzewacza, pojemnik do napełniania benzyną. Zalecane jest umieszczenie źródła ciepła na splocie słonecznym, gdzie znajdują się zakończenia nerwowe powodujące, że odnosi się wrażenie, iż ciepło rozchodzi się po całym ciele. Dodatkowo, umieszczenie ogrzewacza na wysokości serca powoduje ogrzanie krwi i w konsekwencji zmniejszenie jej gęstości, co z kolei umożliwia rozprowadzenie jej w całym układzie krwionośnym.
W zestawie znajduje się flauszowa, ściągana sznureczkiem saszetka, umożliwiająca bezpieczne noszenie ogrzewacza, pojemnik do napełniania benzyną.
Gwarancja:
Produkt posiada dwuletnią gwarancję, którą nie jest objęty palnik. Szczegółowy opis działania ogrzewacza i zasad użytkowania opisany jest w dołączanej do produktu instrukcji w języku polskim. Aby nie uszkodzić elementu grzewczego - palnika nie należy go rozbierać. Każdy ogrzewacz przed wysyłką do nabywcy jest sprawdzany - testowany przez 12 godzin. Autentyczność ogrzewacza potwierdza wytłoczony na jego odbudowie napis "Zippo". Gwarancja traci ważność w przypadku wykorzystywania produktów firmy Zippo niezgodnie z ich przeznaczeniem. Nie obejmuje również naturalnego zużycia tych produktów lub ich elementów. Klient traci prawo do gwarancji w przypadku wykorzystywania ogrzewacza niezgodnie z jego przeznaczeniem lub w przypadku dokonywania samodzielnie napraw oraz w przypadku stosowania jako paliwa innego niż benzyna Zippo.
Ostrzeżenie!
Zabrania się używania ogrzewacza podczas snu. Nie wolno stosować urządzenia na pokładach samolotów. Nie należy dawać ogrzewacza dzieciom i niemowlętom. Nie wolno używać ogrzewacza w miejscach narażonych na wybuch, tam gdzie występują opary paliwa, wybuchowych gazów, prochów, i substancji wybuchowych.